43-426 Łączka, Widokowa 10

Oferta GOKSiT Łączka

W Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Łączce znajduje się duża sala, sala konferencyjna oraz 5 pokoi do wynajęcia.

  • Pokoje - naszym gościom oferujemy 12 wygodnych miejsc noclegowych w 5 pokojach z łazienkami (3 pokoje 2-osobowe, 2 pokoje 3-osobowe). Do Państwa dyspozycji zawsze czeka świeża pościel wraz z ręcznikami. Ośrodek posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, z którego mogą Państwo korzystać przez cały okres pobytu. Istnieje również możliwość przygotowania posiłków w pełni wyposażonej kuchni.


Już dziś skorzystaj z naszej oferty jaką przygotowaliśmy specjalnie dla CIEBIE i zaplanuj wypoczynek w Beskidzie Śląskim!Nasz obiekt posiada dogodną lokalizację, która umożliwia wygodny dojazd do Wisły, Ustronia, Skoczowa i Cieszyna. ZAPRASZAMY !!!

Rezerwacje noclegów można dokonywać pod następującymi numerami tel.: 33 858 83 51 w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki oraz pod numer tel.: 512 298 558 (od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do godz. 20.00). W pozostałe dni (sobota, niedziela i święta) rezerwacji można dokonać drogą elektroniczną na podany poniżej adres mailowy: gok@debowiec.cieszyn.pl. Na rezerwacje mailowe odpowiadamy w dni robocze w  godzinach pracy Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki.

  • Duża sala mieści maksymalnie 100 osób. Jest ogrzewana, posiada klimatyzację oraz w pełni wyposażoną kuchnię z profesjonalną chłodnią. Idealna na przyjęcia weselne, urodziny, komunie oraz inne przyjęcia okolicznościowe.
  • Sala mniejsza, konferencyjna mieści maksymalnie 30 osób. Jest ogrzewana, posiada dostęp do kuchni. Znajduje się na piętrze budynku.

Duża sala GOKSiT Łączka

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu
43-426 Łączka, Widokowa 10Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Gumnach
43-426 Dębowiec, Gumna, ul. Dolna 5
instagram facebook bip