Występ Mustaphy El Boudani za nami

Za nami koncert Mustaphy El Boudani
Dziękujemy :)

Mustapha El Boudani – urodził się w tradycyjnej rodzinie Nomadów w południowej części Maroka, w wiosce M'Hamid El Ghizlane, która znajduje się u wrót piasków Sahary. Jest wokalistą, gitarzystą i bębniarzem. Gra na kastanietach – karkabat oraz tańczy. Świetnie gotuje, serwując swoje dania w Nomad Music Grill w Brennej, w Beskidzie Śląskim. Zaangażowany w Stowarzyszeniu Współpracy Polsko-Marokańskiej „Africae Deserta Project”.
W Polsce oraz w Maroko od 2015 r. realizuje projekt "Górale na Saharze - Nomadzi w Beskidach”. Razem z muzykami, instruktorami oraz podopiecznymi Fundacji Braci Golec aktywnie bierze udział w różnych imprezach organizowanych na terenie łuku Karpat Polskich. Kocha Saharę, ale umiłował sobie nasze góry Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Dzięki koncertom poznał różnorodność muzyki, stroju, tradycji górali.

Fotoreportaż z wydarzenia tutaj