Wyniki "Selfie z marką Śląsk Cieszyński" - edycja 4

Selfie z Marką Śląsk Cieszyński Edycja 4 – znamy zwycięzców !!!

Przez ponad miesiąc (8.07.2024 – 31.08.2024) zwiedzaliście Śląsk Cieszyński i fotografowaliście siebie oraz nasz piękny region. Zabawa dobiegła końca. Wzorem lat ubiegłych nie zabrakło śmiałków, którzy sprostali zadaniu konkursowemu i odwiedzili wszystkie miejsca z naszej listy. Dziękujemy uczestnikom za udział w zabawie. Gratulujemy zwycięzcom.

Kolejna edycja konkursu fotograficznego „Selfie z Marką Śląsk Cieszyński – Edycja 4” za nami. Wy działaliście w terenie, a my (organizatorzy) z niecierpliwością czekaliśmy na Wasze zdjęcia. Było na co czekać. Jak zwykle nie zabrakło Wam kreatywnych pomysłów na fotografie.

Konkurs zakończył się 31 sierpnia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy. Byliście bardzo aktywni, o czym świadczą wszystkie rozdane „tygodniówki”, czyli nagrody-upominki za przesłane zdjęcia w danym tygodniu.

Po podliczeniu wszystkich punktów przez członków komisji konkursowej wyłoniono zwycięzców tegorocznej czwartej edycji zabawy. Oto oni:

• I miejsce (116 punktów) – Izabela Szurman
  • II miejsce (112 punktów) – Filip Mertens
  • III miejsce (110 punktów) – Dariusz Bogacki

Przyznano również wyróżnienie dla Piotra Byrta (102 punkty).

Gratulujemy zwycięzcom.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.

Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza”, Powiat Cieszyński, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu oraz portal OX.PL.

Honorowy patronat objęli: Starosta Cieszyński Janina Żagan, Wójt Gminy Dębowiec Tomasz Branny oraz Janusz Pierzyna Przewodniczący Rady Euroregionu Śląsk Cieszyński.