43-426 Łączka, Widokowa 10

Wernisaż "Kolor i Struktura" - wystawa prac Edi Malcer 08.09.2023

Z wielką radością zapraszam wszystkich miłośników sztuki na wernisaż wystawy "Kolor i Struktura" , na którym będzie można podziwiać fascynujące prace artystki Edi Malcer. To niezwykle utalentowana plastyk, pedagog i terapeuta, która jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków - Polska Sztuka Użytkowa oraz Związku Ceramików Polskich, a także Stowarzyszenia Akademia Łucznica. Jej działalność artystyczna to nie tylko tworzenie, ale także dzielenie się wiedzą i doświadczeniem - Edi Malcer jest organizatorką wielu artystycznych warsztatów i prowadzi artystyczną pracownię w Bielsku-Białej, gdzie inspiruje innych do tworzenia w różnych dziedzinach sztuki, takich jak ceramika, mozaika, batik, metal czy tkanina. 
Artystka sama o sobie mówi, że "tylko sieje i z radością obserwuje to, co wzrasta" ,co doskonale oddaje jej podejście do twórczości. Jej prace emanują energią, kolorem i głębią wyrażanych emocji. To artystka, która nieustannie eksperymentuje z różnymi technikami i materiałami, tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki. 
Wernisaż wystawy "Kolor i Struktura" odbędzie się 8 września 2023 roku o 17:00 w GOKSiT - Gmina Dębowiec. To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w świat artystki i poznać jej twórczy proces. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace z dziedziny ceramiki, mozaiki oraz malarstwa, co daje nam możliwość zobaczenia różnorodności jej talentu i wszechstronności artystycznych wyrazów. 
Serdecznie zachęcam wszystkich miłośników sztuki i wszystkich, którzy chcieliby przeżyć inspirujący wieczór, do odwiedzenia tej wyjątkowej wystawy. Prace Edi Malcer to połączenie pasji, talentu i miłości do sztuki, której nie można przegapić. Do zobaczenia na wernisażu! 

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu
43-426 Łączka, Widokowa 10Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Gumnach
43-426 Dębowiec, Gumna, ul. Dolna 5
instagram facebook bip