Wakacje nad morzem!

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu we współpracy z Biurem Podróży LUTUR, tak jak w roku ubiegłym, organizuje wyjazd na kolonie nad morze.
Tym razem zapraszamy do WŁADYSŁAWOWA w terminie od 10 sierpnia do 19 sierpnia (10 dni).

Kolonia przeznaczona jest dla dzieci w wieku 10-15 lat.

Wyjazd i powrót będzie miał miejsce na parkingu przy Urzędzie Gminy w Dębowcu.
Koszt pobytu dla dzieci z Gminy Dębowiec to 1290 zł. W cenie: transport autokarowy, ubezpieczenie, opieka wychowawcy, zakwaterowanie z wyżywieniem, bilety wstępu itd.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisy przyjmujemy telefoniczne pod nr tel. 33 858 83 51 / 512 298 558 w dni powszednie w godzinach od 8:00 do 16:00.

Termin zapisów upływa z dniem 31 maja 2023 r. (środa) lub po wyczerpaniu ilości miejsc.

Umowy oraz faktury będą przygotowywane bezpośrednio przez Biuro Podróży LUTUR.

Wyjazd dofinansowany ze środków: Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Do pobrania komplet dokumentów.

Lista plików