UWAGA KONKURS!!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie należy wykonać przestrzenny model samolotu (3D) - technika dowolna (papier, puszka, tektura, rolka papieru, drewno itd.). Szczegóły w regulaminie na stronie ośrodka kultury goksit/konkursy

Wygrywa samolot uczestnika, który najwierniej odwzoruje samolot, którym lecieli oraz z którego wyskoczyli Cichociemni w 1941 roku do okupowanego kraju.

Na zwycięzców, w trzech kategoriach wiekowych, czekają atrakcyjne nagrody: dyski zewnętrzne, klawiatury, myszki, słuchawki, pendrive, puzzle 3D oraz lego.

Na modele czekamy do końca kwietnia br. (30.04.21). Opisane prace należy dostarczyć wraz ze zgłoszeniem do siedziby Biblioteki w Dębowcu bądź Ośrodka Kultury w Łączce ul. Widokowa 10.

Przyjemnej zabawy i wielu inspirujących pomysłów. Życzymy powodzenia!!

Każdy z uczestników otrzyma upominek. Nagrodzone prace trafią na wystawę.