Uroczyste wręczenie nagród - „Zostań konstruktorem samolotu – operacja Adolphus”

W sobotę (05.06) podczas wydarzenia „Sportowy Dzień Dziecka” w Gumnach miało miejsce wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu „Zostań konstruktorem samolotu – operacja Adolphus”. Nagrody rzeczowe i dyplomy wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego Stanisław Kubicius, Zastępca Wójta Gminy Dębowiec Krzysztof Wawak oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Dębowiec Tomasz Kubicius.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki. Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe modele
Głównym organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Dębowcu. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Starosty Cieszyńskiego.

Galeria zdjęć - wręczenie nagród laureatom