Selfie z marką Śląsk Cieszyński edycja 3 - Gala

Za nami uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Selfie z marką Śląsk Cieszyński - edycja 3".

W piątek 27 października 2023 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie podsumowaliśmy tegoroczną edycję naszej fotograficznej zabawy. Zwyciężczyni Joanna Bogacka wyjechała z sali sesyjnej na rowerze górskim, Klaudia Byrt zajęła II miejsce i wygrała hulajnogę elektryczną, III miejsce zajęła Agnieszka Pawlitko i wygrała aparat natychmiastowy. Loreta Lewiak otrzymała wyróżnienie i słuchawki. Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za udział w naszej zabawie.

Dziękujemy współorganizatorom i fundatorom nagród: Portalowi OX.PL, Stowarzyszeniu Rozwoju i Współpracy Regionalnej "Olza", Firmie Sundea oraz Starostwu Powiatowemu w Cieszynie.

Dziękujemy gospodarzom za możliwość podsumowania konkursu w sali sesyjnej oraz Wydziałowi Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie za pomoc przy organizacji wydarzenia. O oprawę muzyczną zadbała Zuzanna Macura

Fot. Polina Tomashevska - cały fotoreportaż dostępny tutaj

Wideorelacja z wydarzenia na stronie ox.pl