Selfie rozkręca się – pierwsza tygodniówka przyznana

Minął tydzień od rozpoczęcia naszego konkursu „Selfie z marką Śląsk Cieszyński III”. Pierwszego zwycięzcę tygodniówki już znamy.

10 lipca wystartował konkurs „Selfie z marką Śląsk Cieszyński III” – czyli wyzwanie dla tych, którzy lubią zwiedzać i chcą połączyć  swoją pasję z szansą na nagrody.

Na liście do zwiedzenia jest 20 gmin, 40 miejsc i można zrobić 40 zdjęć.

Zabawa trwa ponad 7 tygodni - do końca wakacji, czyli do 31.08.2023 r.

W ramach Konkursu co tydzień przyznawane są „tygodniówki” – dla Uczestnika, który w danym tygodniu odwiedzi najwięcej punktów i wyśle do nas swoje zdjęcia (czekamy do niedzieli do godz. 17:00 przez cały czas trwania zabawy).

W przypadku takiej samej liczby odwiedzonych miejsc w danym tygodniu decyduje data i godzina przesłania maila.

Wybrane zdjęcia (wg uznania organizatorów) będziemy publikować na profilach facebookowych.

Mamy już pierwszego zwycięzcę tygodnia. Najwięcej zdjęć przesłała do nas Loreta Lewiak. Gratulujemy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane fotografie.

Trzymamy za Was kciuki w kolejnych tygodniach i cieszymy się, że zwiedzacie Śląsk Cieszyński.

Do zabawy można dołączyć w każdej chwili – zasady konkursu tutaj

Poniżej publikujemy wybrane zdjęcia uczestników naszej zabawy.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Mieczysława Szczurka Starosty Cieszyńskiego, Tomasza Brannego Wójta Gminy Dębowiec oraz Janusza Pierzyny Przewodniczącego Rady Euroregionu Śląsk Cieszyński. Patronat medialny OX.PL Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu, Powiat Cieszyński, Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” w Cieszynie, Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL

Sponsor: Sundea