Rozdanie nagród w konkursie "Selfie z marką Śląsk Cieszyński"

W piątek (22.10) w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Łączce miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Selfie z marką Śląsk Cieszyński"?
?Laureaci konkursu: Miejsce I - Bartek Kawik; Miejsce II - Dariusz Bogacki, Miejsce III - Małgorzata Tyczyńska ?
? W uroczystości udział wzięli laureaci konkursu, organizatorzy, sponsorzy, Starosta Cieszyński Mieczysław Szczurek, Wójt Gminy Dębowiec Tomasz Branny, przedstawiciele mediów oraz zaproszeni goście.
?Przybyłych gości przywitała dyrektor GOKSiT Marta Szymik-Telesz. Nagrody wręczyli: Starota Cieszyński Mieczysław Szczurek, Bogdan Kasperek Dyrektor Biura Stowarzyszenia Rozwoju i Współpracy Regionalnej "Olza" - Euroregion Śląsk Cieszyński oraz Wojciech Tatka właściciel portalu OX.PL ?
?O oprawę muzyczną wydarzenia zadbała Elżbieta Mach. Poczęstunek: KGW Dębowiec.
?Patronat honorowy nad konkursem objął: Wójt Gminy Dębowiec Tomasz Branny oraz Starosta Cieszyński Mieczysław Szczurek.
?Organizatorzy konkursu: portalox Śląsk Cieszyński GOKSiT - Gmina Dębowiec Euroregion Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński

Fotoreportaż