Ponad 180 paczek rozdanych przez Mikołaja

To było wyjątkowe spotkanie z Mikołajem w Dębowcu.

6 grudnia przy tężni zagrał DJ Marunia oraz zaśpiewała Antosia Kraszewska. O gry i zabawy zadbała pani Ewelina z Fundacja S I E M A N K O.

Nie zabrakło oficjalnego rozświetlenia choinki, fotobudki i konkursu na najdłuższą czapkę Mikołaja.

Strefą gastronomiczną zajęło się Koło Gospodyń Wiejskich z Simoradza  oraz Grzegorz Glajc, za co serdecznie dziękujemy.

Za wyjątkową świąteczną dekorację, czyli piękne sanie dziękujemy panu Andrzejowi Klimowskiemu-który był również pomocnikiem Mikołaja.

Za pomoc przy dekorowaniu dziękujemy panu Karolowi i Rafałowi. Nie zabrakło również pana Andrzeja Paszka, który zajął się nagłośnieniem oraz strażaków z Dębowca, którzy pilnowali porządku i Mikołaja :)

Przy koksowniku mogliśmy się grzać dzięki sołectwu Gumna.

Za pomoc przy organizacji wydarzenia dziękujemy sołtysowi Simoradza Piotrowi Burawie oraz Włodzimierzowi Świątkowi.

Serdecznie dziękujemy sponsorom-firmom: WIK, Ekochron, Instal Cymorek, Brapta, Miody Buchalik, Bank Spółdzielczy w Skoczowie, Ubojnia Karol Chwastek, M&A Michnik, Ludwig Czekolada, Solanka.

Atrakcją były również rajdówki.

Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Dębowcu oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu.