Podsumowanie konkursu Selfie II z marką Śląsk Cieszyński

Przez ponad miesiąc (18.07-31.08.2022) zwiedzaliście Śląsk Cieszyński i fotografowaliście siebie oraz nasz piękny region : )
Dziękujemy za udział w zabawie i nadesłane zdjęcia. Nie odwiedziliście wszystkich miejsc z naszej listy, ale bardzo się staraliście : )

Bardzo często selfie towarzyszyły gadżety związane z regionem, co nas bardzo cieszy. Pomysłów na ciekawe, oryginalne, a czasem śmieszne zdjęcia i opisy nie brakowało.

Przypomnijmy punkty można było uzyskać za:

1. selfie w danym miejscu – 1 punkt,
  2. dodatkowe zdjęcie w danym miejscu z gadżetem związanym z regionem (produkt regionalny, gadżet z logiem marki Śląsk Cieszyński, bądź pozostałych organizatorów) – 1 punkt
  3. oryginalność, pomysłowość – 1 punkt
  4. dokończenie zdania: Śląsk Cieszyński to dla mnie … – 3 punkty,
  5. udział raz w tygodniu w akcji „upominki tygodniówki” – 1 punkt,

Decyzją komisji konkursowej po podliczeniu wszystkich punktów zwyciężyły następujące osoby:

I miejsce (89 punktów) – Julita Burska

II miejsce (81 punktów) – Małgorzata Tyczyńska

III miejsce (36 punktów) – Tymoteusz Byrt

Gratulujemy zwycięzcom : )

O terminie i miejscu uroczystego wręczenia nagród poinformujemy mailowo.

Poniżej publikujemy wybrane Selfie zwycięzców oraz odpowiedzi na nasze konkursowe zdanie: Śląsk Cieszyński to dla mnie …

Śląsk Cieszyński to dla mnie … kraina pełna niespodzianek i tajemnic, które tylko czekają, żeby je odkryć.

Śląsk Cieszyński to dla mnie najpiękniejsze miejsce w którym zamieszkałam. Po kilku przeprowadzkach chyba zostanę tutaj na stałe. Gdy chcę podziwiać piękne widoki jadę w góry do Wisły lub Koniakowa . Gdy chcę jechać za granicę nie muszę lecieć samolotem, wystarczy przejść jednym z mostów na rzece Olza, by znaleźć się w Czechach. Gdy chcę zadbać o zdrowie jadę do sanatorium do Ustronia. Gdy mam ochotę na pierogi z borówkami jadę do Brennej tam borówek pod dostatkiem w sezonie. Gdy potrzebuję skorzystać z dobrodziejstw inhalacji solanką jadę do Jaworza, gdzie przy okazji można odpocząć w Parku Zdrojowym. Gdy chcę się zmęczyć wsiadam na rower i odwiedzam ciekawe miejsca a jest ich sporo na Śląsku Cieszyńskim nie sposób ich wszystkich wymienić. Śląsk Cieszyński to jest to czego mi potrzeba.

Śląsk Cieszyński to dla mnie wspaniała kraina,
stąd się wywodzi cała moja rodzina.
Uwielbiam te miejsca, są piękne, bajkowe;
Poznawanie ich rowerem jest naprawdę odlotowe!
Każdemu polecam Cieszyńskie tereny,
tu nigdy nie brakuje do wędrowania weny!