Otwarta Pracownia Malarska

Uwaga!! Już w maju w siedzibie Gminnego Ośrodka w Łączce (ul. Widokowa 10) otwieramy pracownię malarską. Będzie można nauczyć się malować, rysować – jednym słowem twórczo spędzić wolny czas.
Zapraszamy młodzież od 16 roku życia i dorosłych. Zajęcia są bezpłatne! Ilość miejsc ograniczona dlatego zapisz się już dziś. Zadzwoń, albo wyślij do nas maila (imię, nazwisko, wiek, miejscowość, nr tel.).
Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu we wtorki albo czwartki – termin do ustalenia z prowadzącym.
Otwartą Pracownię Malarską poprowadzi artysta z Ustronia Robert Heczko
Zajmuje się malarstwem i projektowaniem. Nie są mu obce techniki olejne i akrylowe. Wiedzę zdobywał w kraju i za granicą. W centrum zainteresowania malarskiego artysty znajduje się człowiek, jego strona duchowa – emocje.
*zajęcia rozpoczną się w maju, jeżeli sytuacja epidemiczna na to pozwoli. Jeżeli nie, termin otwarcia zostanie przesunięty