Dzień Rodzinny w Łączce - Podsumowanie

W piątek (07.06) przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łączce świętowano Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca - czyli Dzień Rodzinny w Łączce. W programie nie zabrakło licznych atrakcji m.in.: dmuchańca, malowania buziek, warsztatów perkusyjnych, pokazu wozu strażackiego z OSP Ogrodzona, malowania na folii, gier planszowych, gogli VR oraz jogi dla dzieci. Nie zabrakło również niespodzianki, czyli cukierków prosto z nieba które zostały zrzucone podczas lotu na motolotni. Organizatorami wydarzenia byli: Sołtys Łączki wraz z Radą Sołecką oraz Gminny Ośrodek Kultury. Partnerami wydarzenia byli: Mania Zabawy, Akademia WSB Cieszyn, Jogaland, Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec - Sekcja Judo, OSP Ogrodzona oraz Patryk Korszun. O poczęstunek zadbała Rada Sołecka oraz KGW z Dębowca.